Staň    se    Býkem broušení    bruslí Rozpis    ledu Letní   příprava   2021

Speciální tréninky

Klub se zaměřuje na všestranný rozvoj svých sportovců a dělá maximum pro jejich hokejový rozvoj. V rámci klubu mají naši hráči mimo své týmové tréninky:

Od 1. třídy přes Klubový informační systém dostávají rodiče i hráči informace, jak trénovat doma. Hlavním úkolem je vést děti k získávání dalších pohybových dovedností také v domácím prostředí.

Od 3. třídy 1x až 2x týdně individuální tréninky na malé ledové ploše: Malé skupinky hráčů 2 – 6, kde se soustředíme na správné techniky střelby, vedení puku a kličky.

Od 4. třídy 1x týdně plavecký trénink s trenérkami karvinských Kosatek. Plavecké tréninky pod vedením především Elišky Frankové jsou perfektní kompenzací vzhledem k jednostrannému zatěžování těla.

Od 4. třídy 2x týdně speciální tréninky brankářů. Hlavní trenér brankářů Peter Pútec se individuálně během týmových tréninků věnuje brankářům a také 1x týdně je vyhrazen čas pouze pro brankáře. Mimo jiné se do tréninku pravidelně zapojuje pukomet a nahrávání pohybu na tablet a následný rozbor.

Od 5. třídy 1x měsíčně JUDO trénink pod vedením špičkového trenéra Petra Rabase mladšího. JUDO tréninky nejenže zpestřují mladším a starším žákům suché tréninky, ale také rozvíjí sílu hráče, učí se kontaktu 1 na 1, učí děti disciplíně a přináší mnoho dalších výhod.

Od 5. třídy 1x týdně ranní skills trénink, kde se zaměřujeme na co nejdokonalejší provedení jednotlivých dovedností, na které během týmového tréninku nezbývá tolik času.