Staň    se    Býkem broušení    bruslí Rozpis    ledu Letní   příprava   2021

Staň se Býkem

Karvinský hokej má dlouholetou tradici, ve které můžeš pokračovat i TY!

Já nikdy nebruslil… Učený přece z nebe nespadl! Máš aspoň 4 roky a nemáš víc než 10? V naší kategorii PŘÍPRAVKA jsou stejní piškoti jako ty! Je to kategorie, ve které tě naučíme pořádně bruslit a budeme v tobě podporovat chuť se hýbat a to především hravou formou, protože na tréninky se musíš těšit!

Kdy mám přijít? Přijď aspoň půl hodinky před tréninkem přípravky za trenérem Kamilem Šimečkem (736 695 664), který tobě a rodičům všechno řekne, zajistí ti výstroj a ukáže ti tvoje místo v šatně. Tréninky jsou pondělky a čtvrtky od 18:00 hodin do 19:00 hodin.

Nemám brusle ani žádné chrániče… Přijď v nepromokavém oblečení ideálně se zimními rukavicemi (palčáky) a my ti půjčíme do začátku přilbu i brusle! Na své hokejisty myslíme celou dobu, a tak fasujeme všem svým hokejistům kompletní hokejovou výstroj!

Co za to? Mamka s taťkou první dva měsíce příspěvky neplatí, aby viděli, jestli tě to baví nebo ne. Pak to bude 300,- Kč měsíčně v kategorii Přípravka. Ty za to budeš pořádně makat, těšit se na tréninky a později v zápasech budeš bojovat jako BÝK, naplno až do konce!

„Trénink nejmenších dětí je hlavně o tom, abychom je zaujali a na trénink se těšili. Trénink vždy začíná volnou zábavou. Následně děti rozdělíme do skupinek podle úrovně bruslení. Ve skupinkách trénujeme formou různých her. Nečekejte, že děti hned dostanou hokejku a budou střílet góly, protože prvně je musíme zaujmout, naučit základy bruslení a pak se budeme věnovat hokejovým základům.“

Hlavní trenér přípravky: Kamil Šimeček 736 695 664

„Všechno je proces na delší dobu, nemůžete mít zmenšeninu hokejisty z televize za pár měsíců. Dětem se snažíme vytvořit pestré sportovní prostředí. Od starších kategorií mají až 13 hodin týdně klubem organizovaného tréninku. Týmové tréninky, individuální tréninky, speciální skills tréninky, tréninky na suchu, v tělocvičně, ale také plavání, nebo třeba JUDO tréninky. Dětem zajišťujeme hokejové výstroje po celou dobu, co jsou součástí klubu. Spolupracujeme také s hokejovou ZŠ Prameny a děti odvážíme na tréninky a Vám rodičům tak šetříme spoustu času. Kontrolujeme školní prospěch, učíme děti samostatnosti, chování v kolektivu a tvoříme v nich týmovost a férovost. Měsíční příspěvky jsou tak opravdové minimum.“

Vedoucí trenér mládeže: Dominik Boniatti 731 447 365